Lightworks (linux)

Lightworks

Lightworks
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lightworks uygulaması ücretli video düzenleme uygulamalarının tüm özelliklerini ücretsiz olarak sizlere sunuyor.

Profesyonel bir video düzenleme uygulaması olan Lightworks ile Linux işletim sistemli bilgisayarlarınızda videolarınızı etkili ve profesyonel bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Windows, Linux ve Mac OS X işletim sistemlerinde kullanılabilen Lightworks uygulaması ProRes, Avid DNxHD, AVC-Intra, DVCPRO HD, RED R3D, DPX, AVCHD (AC3 audio), H.264, XDCAM EX / HD 422 gibi aklınıza gelebilecek her tür formatı destekliyor. Pahalı video düzenleme uygulamalarına para vermek istemiyorsanız, alternatif olarak kullanabileceğiniz güçlü bir video düzenleme uygulaması olan Lightworks; çalışmalarınızı içe aktarma veya dışa aktarma gibi işlemler yaparken olabildiğince hızlı çalışıyor.

Dünya standartlarında hassas video kırpma özelliği sunan uygulamada multicam düzenleme özelliği sayesinde birden fazla açıdan çekilen görüntüleri aynı ekrandan düzenleyerek senkronize klipler oluşturabilmeniz de mümkün. 100’den fazla hazır efekt, ayar ve maskeler gibi geniş bir araç kütüphanesi olan Lightworks uygulamasında projeleriniz üzerinde çok kolay ve etkili bir şekilde çalışabilirsiniz. 

YORUMLAR