Steam 1.0.0.49 (linux)
Steam
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    1,467

  • Üretici

    Steam

Steam oyun platformunun Linux versiyonudur.

Steam, günümüzde en popüler oyun platformlarından birisidir. Half Life oyununun yapımcısı olan Valve şirketi tarafından geliştirilmiş olan platform gittikçe büyümüş ve pek çok oyuna ev sahipliği yapmaya başlamıştır.

Bu platformdan sevdiğiniz oyunların dijital kopyalarını satın alma şansına sahipsiniz. Ayrıca en son haberlere, çıkacak olan yeni oyunlara, oyunların videolarına ve ekran görüntülerine bu platformdan erişebilir, oyunları inceleyebilir, buna göre satın alıp almamaya karar verebilirsiniz.

Steam tamamen Türkçe olması sebebiyle kullanımı da gayet kolay diyebilirim. Sade bir arayüze sahip olan platform artık Linux'te de kullanılabiliyor. Siz de Linux kullanıyorsanız bu uygulamayı indirerek Steam ailesine dahil olabilirsiniz.
Programı indirdikten sonra yapmanız gereken bir kullanıcı hesabı oluşturup giriş yapmak. Ardından sevdiğiniz oyunları sepetinize atabilir ve kolayca satın alabilirsiniz.

Ardından satın aldığınız oyunlar Steam üzerinden kolayca inecek ve oynamaya başlayabileceksiniz. Ayrıca herhangi bir güncelleme geldiğinde Steam onları otomatik olarak güncelleyecektir.

Steam'ın en önemli özelliklerinden birisi de sık sık gerçekleştirdiği indirimler diyebilirim. Yılın belli dönemlerinde neredeyse yüzde doksana kadar gerçekleştirdiği bu indirimlerle sevdiğiniz oyunlara uygun fiyatlara kavuşabilirsiniz.

Eğer siz de oyun meraklısıysanız bu uygulamayı indirmenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR