Telegram Messenger 2.0.1 (linux)

Telegram Messenger

Telegram Messenger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    128

  • Üretici

    Telegram FZ-LLC

Telegram Messenger uygulamasının güçlü özellikleri ile cihazlarınız arasında senkronize bir şekilde sohbetlerinize devam edebilirsiniz.

Linux işletim sistemli cihazlarınızda hızlı ve güvenli bir mesajlaşma uygulaması kullanmak istiyorsanız, Telegram Messenger uygulamasını deneyebilirsiniz.

Güçlü özellikleriyle öne çıkan Telegram Messenger uygulaması, piyasadaki anlık mesajlaşma uygulamalarına kafa tutacak özellikleri sizlere sunuyor. 200.000 kişiye kadar grup sohbeti oluşturma, sınırlama olmadan dosya gönderebilme, güçlü şifreleme algoritması ile güvenli mesajlaşma gibi özelliklerinin yanında tamamen ücretsiz ve reklamsız olması da en büyük avantajlar arasında yer alıyor.

Akıllı telefonlarınızda başladığınız sohbetlere Linux cihazlarınızda devam edebileceğiniz uygulamada, tek yapmanız gereken QR kodu okutmak oluyor. Sonrasında ise otomatik eşleştirme yapılarak cihazlarınız arasında senkronize bir şekilde sohbetlerinize devam edebiliyorsunuz. Sesli aramalar da yapabileceğiniz Telegram Messenger uygulamasını ücretsiz olarak indirerek siz de hızlı, kolay ve güvenli bir mesajlaşma uygulamasına sahip olabilirsiniz.

YORUMLAR