2018'in En İyi PC Oyunları (Steam Ödülleri)

2018’in en iyi PC oyunlarını ve

2018'in En İyi PC Oyunları (Steam Ödülleri)

2018’in en iyi PC oyunlarını ve Steam’de indirmesi oynaması ücretsiz en iyi PC oyunlarını sizlerle paylaşmıştık. Bu listede de Steam Topluluğu’nun oylarıyla belirlenen 2018’in en iyi PC oyunları yer alıyor. 2018 Steam Ödülleri’nin kazananlarını merak edenler için paylaşıyoruz.

Steam Awards (Steam Ödülleri) kazananları nihayet açıklandı ve 2018’in en iyi oyunları belli oldu. Steam kullanıcılarının oylaması neticesinde 2018 yılının oyunu PlayerUnknown’s Battlegrounds ya da çoğumuzun söylediği şekliyle PUBG oldu. The Elder Scrolls V: Skyrim, 2018’in en iyi VR (Sanal Gerçeklik) oyunu seçildi. Yılların eskitemediği, PC ve mobilde milyonlarca oyuncuyu ekrana kilitleyen Grand Theft Auto (GTA) V, 2018 aşk ile devam ettirilen oyun, The Witcher 3: Wild Hunt, en iyi ortamı sunan PC oyunu, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege arkadaşlarla birlikte oynanabilecek en iyi oyun, Assassin’s Creed Odyssey yılın en iyi alternatif tarih oyunu, Rocket League bir makineyle yaşanan en büyük eğlence olarak kazananlar arasına girdi. 2018 yılının en iyi oyun geliştiricisi CD PROJECT RED seçildi.

 

GTA 5 (Grand Theft Auto 5)

GTA 5 (Grand Theft Auto 5)

Grand Theft Auto 5 (GTA 5) İndir: Dünya üzerinde en çok sevilen açık dünya tabanlı aksiyon ve macera oyunlarındandır.

PUBG

PUBG

PC için PUBG, mobil için PUBG Mobile ve PUBG Mobile Lite, dünyanın en çok oynanan battle royale oyunu. Hemen şimdi yükleyin, rekabete katılın!

Rainbow Six Siege

Rainbow Six Siege

Rainbow Six Siege yüksek kaliteli grafikleri taktiksel bir oynanışla birleştiren bir FPS oyunudur

Assassin's Creed Odyssey

Assassin's Creed Odyssey

Assassin's Creed Odyssey, uzun yıllardır çıkmaya devam eden aksiyon oyunu Assassin's Creed'in Antik yunan döneminde geçen oyunudur.

The Elder Scrolls V: Skyrim

The Elder Scrolls V: Skyrim

The Elder Scrolls V: Skyrim açık dünya tabanlı bir rol yapma oyunudur

Rocket League

Rocket League

Rocket League, arabalarla oynanan ve kendine has oynanışıyla dikkat çeken, eğlence dolu bir tür futbol oyunu olarak oyuncuların karşısına çıkmaktadır.

The Witcher 3: Wild Hunt

The Witcher 3: Wild Hunt

The Witcher 3: Wild Hunt, RPG türünün en başarılı örnekleri arasında yer alan The Witcher serisinin son oyunu olarak çıkış yaptı.

YORUMLAR