2019'un En İyi Android Oyunları (Beklenen Mobil Oyunlar)

2019’un en iyi Android oyunları listemizde henüz çıkış yapmamış, 2019’un en iyi mobil oyunları arasında yer alacağını tahmin ettiğimiz yapımlara yer verdik.

2019'un En İyi Android Oyunları (Beklenen Mobil Oyunlar)

2019’un en iyi Android oyunları listemizde henüz çıkış yapmamış, 2019’un en iyi mobil oyunları arasında yer alacağını tahmin ettiğimiz yapımlara yer verdik. 2019 en iyi Android oyunlar arasında bir Türk yapımı da olabilir.

2018’in en iyi, en çok indirilen ve oynanan Android oyunlarından sonra sıra geldi 2019’un en iyi Android oyunlarını listelemeye. Listede yer verdiğimiz Android oyunlardan bazıları 2018’de çıkış yapmış ancak henüz ülkemizde Google Play’den indirilmeyen oyunlar. Bazıları ise 2019’da çıkmasını beklediğimiz, üreticisinden de resmi açıklaması gelen ancak mağazada yer almayan kaliteli yapımlar. Örneğin; 2018’de en çok oynanan mobil oyunlardan Fortnite ve PUBG’ye benzeyen battle royale oyunu H1Z1, takım oyununun önemini ortaya koyan FPS oyunu Payday Crime War, PC ve konsoldaki en iyi grafikli araba yarışı oyunlarından Project Cars (Mobile Project Cars GO ismiyle çıkması bekleniyor.), Vikinglerin dünyasında geçen yerli yapım aksiyon macera platform oyunu Oddmar, 2019’da çıkacak Android oyunlardan sadece birkaçı.

2019’un en iyi mobil oyunları (Android) listesinde FIFA, Dream League Soccer, PES, NBA 2K, NBA Live, Football Manager, Farming Simulator gibi her sene yenisi çıkan klasik popüler mobil oyunlara yer vermedik.

YORUMLAR