Market Alışverişinizi Yapabileceğiniz En İyi Android Uygulamaları

İnternet alışverişlerinin yaygınlaşmasına kısa sürede ayak uyduran süpermarket zincirleri, müşterilerine online sipariş deneyimini sunmaya devam ediyorlar.

Market Alışverişinizi Yapabileceğiniz En İyi Android Uygulamaları

İnternet alışverişlerinin yaygınlaşmasına kısa sürede ayak uyduran süpermarket zincirleri, müşterilerine online sipariş deneyimini sunmaya devam ediyorlar. Biz de bu listemizde, market alışverişlerinizi yapabileceğiniz en iyi Android uygulamalarını sıraladık.

İşten veya okuldan yorgun geldiğinizde, alışveriş yapmaya üşendiğinizde veya hava durumu kötü olduğunda market alışverişlerinizi ertelemek zorunda kalıyorsanız, artık bu işin de bir kolayı var. Birçok süpermarket zincirinin başarıyla uyguladığı, online market alışverişi deneyimi gerçekten de istenilen hizmeti fazlasıyla veriyor diyebilirim. Kahvaltılık ürünlerden temizlik gereçlerine kadar aklınıza gelebilecek her türlü ürünü tek tıkla sepetinize ekleyebileceğiniz ve kapınıza kadar getirilmesini sağlayabileceğiniz online market alışverişi uygulamalarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan sorular olduğunda da ilgili uygulamayı inceleyerek, dilerseniz müşteri hizmetlerine de bağlanabilirsiniz.

Getir

Getir

Getir ile yemek siparişi, market alışverişi hızlı ve kolay! İstanbul, İzmir, Ankara birçok şehirde hizmet veren Getir ile siparişleriniz 10 dakikada kapınızda.

ÜCRETSİZ
CarrefourSA

CarrefourSA

CarrefourSA uygulaması ile Android cihazlarınızdan market alışverişinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

ÜCRETSİZ
Migros Sanal Market

Migros Sanal Market

Migros Sanal Market, Migros Mağazalarında yer alan ürünleri internet üzerinden satın almanızı sağlayan bir mobil uygulamadır.

ÜCRETSİZ
Happy.com.tr

Happy.com.tr

Markete gitmeye üşeniyorsanız veya yorgunsanız, Happy.com.tr uygulaması ile marketi ayağınıza getirebilirsiniz.

ÜCRETSİZ
A101

A101

A101 marketler zincirinin resmi Android uygulamasıyla çeşitli avantajlardan ve kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz.

ÜCRETSİZ
bakkaldan

bakkaldan

Semt bakkalınızdan hızlıca sipariş verin.

ÜCRETSİZ
YunusOnline

YunusOnline

YunusOnline uygulaması market alışverişlerinizi Android cihazlarınızdan yapabilmenizi sağlıyor.

ÜCRETSİZ
Tazedirekt

Tazedirekt

Tazedirekt, sağlıklı beslenmek isteyen kullanıcılara hitap eden bir uygulama.

ÜCRETSİZ

YORUMLAR