AirPhotoServer

AirPhotoServer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    16

  • Üretici

    Miao Jiehong

AirPhotoServer, iOS cihazlarınız aracılığıyla Mac'iniz üzerinde bulunan fotoğraflarınıza ulaşabileceğiniz kolay kullanımlı bir fotoğraf web sunucusudur.

Kullanıcıların iOS işletim sistemine sahip cihazları aracılığıyla Mac'leri üzerinde yer alan resimlere kolayca erişim sağlayabilmesi için geliştirilen AirPhotoServer, bilgisayarınızda yer alan fotoğrafları adeta bir web fotoğraf sunucusu gibi yayınlar ve böylelikle AirPhotoViewer uygulamasına sahip olan iOS cihazlar üzerinden Mac'inizde yer alan fotoğraflara kolayca ulaşılabilir.

Öncelikli olarak iOS işletim sistemine sahip cihazlar üzerinden Mac'iniz üzerinde yer alan fotoğraflara kolayca erişim sağlanabilmesi için tasarlanan program, aynı zamanda bağımsız bir fotoğraf web sunucusu olarak da görev yapabilmektedir.

Fotoğraflar dışında, müzik klasörlerinizi ve diğer farklı amaçlarla kullanıyor olduğunuz klasörleri de program aracılığıyla paylaşabilirsiniz. Sunucu olarak görev yapan programa erişebilmek için gereken şifreyi kendiniz belirleyebilirsiniz. Hatta farklı klasörler için farklı parolalar belirleme şansına bile sahipsiniz.

Sonuç olarak iPhone, iPad veya iPod Touch gibi iOS işletim sistemine sahip bir cihaz sahibiyseniz, AirPhotoServer özellikle çok işinize yarayacak ücretsiz bir yazılımdır.

YORUMLAR