Avast! SecureLine VPN 1.4 (Mac)

Avast! SecureLine VPN

1.4
Avast! SecureLine VPN
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Avast! SecureLine VPN, internete üzerinde yasaklanan sitelere güvenli ve kimliğinizi açığa çıkarmadan giriş yapmanızı sağlayan başarılı bir VPN programı.

Avast SecureLine VPN, Mac kullanıcılarının internet üzerinde özgürlüğünü ilan ederek hem kimliklerini ortaya çıkarmadan hem de güvenli bir şekilde gezinti yapmasını sağlayan yararlı bir VPN programı.

Online güvenliğinizi sağlayarak internet üzerinde rahatça gezmenizi sağlayan program, kullandığınız IP adresini farklı sunucular üzerinden alarak kim olduğunuzun bulunmasını engelliyor. Böylece internete farklı bir ülkeden bağlanıyor gibi hareket ederek ülkemizde yasaklanmış sitelere de rahatlıkla giriş yapabiliyorsunuz.

İnternet üzerindeki tüm aktivitelerimizin neredeyse takip edildiği günümüzde, bunun önüne geçerek hem kişisel bilgilerinizi korumak hem de internet üzerinde özgürce gezebilmek için bu tür bir VPN programına ihtiyacınız var. Özellikle geçtiğimiz yıl Twitter ve YouTube gibi dev platformlara ülkemizde uygulanan giriş yasağından sonra popüler hale gelen VPN programları arasında hem ücretli hem de ücretsiz seçenekler bulunuyor. Ücretsiz olanların bir çoğu limitli erişim ya da kota barındırırken, aylık ya da bir defya mahsus ücret ödeyerek satın aldığınız VPN programları hem daha hızlı internet sunucuları sunuyor hem de sınırsız olarak kullanma imkanı veriyor.

Avast SecureLine VPN Özellikleri:

  • Web üzerindeki tüm aktivitelerinizi gizleme
  • Bölgesel olarak uygulanan yasakları aşarak istediğinizi izleme
  • Kimliğinizi tamamen saklama
  • Kullanım kolaylığı

Tek bir tuş ile bağlanacağınız VPN programını yine tek bir tuş ile kapatabiliyorsunuz. Bu tür programları daha önce kullanmamış olsanız bile Avast SecureLine VPN'i rahatlıkla kullanabilirsiniz. Antivirüs programı ile yıllardır bilgisayarlarımızı koruyan Avast, SecureLine VPN ile internete giriş özgürlüğü ve güvenliğini kullanıcılara sunuyor. Programın 1 haftalık deneme sürümü tamamen ücretsiz. Fakat 1 haftalık süreden sonra kullanmaya devam etmek için ücret ödemeniz gerekiyor.

Mac kullanıcıları için ideal bir VPN programı olan Avast SecureLine VPN'i kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR