Avidemux 2.6.6 (Mac)

Avidemux

Avidemux
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,898

  • Üretici

    Mean

Mac cihazlarınızda video düzenleme işlemlerini ücretsiz olarak yapmak isterseniz bu açık kaynak kodlu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Avidemux programı Mac bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ve video dosyalarınızı düzenleyebileceğiniz kullanımı kolay ve işlevsel uygulamalardan bir tanesi. Eğer evinizde hazırladığınız amatör videolarınızı düzenlemek istiyor ancak karmaşık ve pahalı video düzenleme programları ile uğraşmak istemiyorsanız kesinlikle denemeniz gerekenler arasında yer alıyor.

Kullanıcı arayüzündeki bir kaç menü ve kolay anlaşılır yapısı sayesinde hemen işlemlere başlamanıza yardımcı olan uygulama, düzenlemelerinizi anında önizlemenizi sağlayan bir oynatıcıya da sahip. Videonuzun istediğiniz kısımlarını kesebilir, kaydetmek istediğiniz formatı seçebilir ve kodlama işlemlerine hemen başlayabilirsiniz.

AVI, FLV, MPEG, MP3, WAV ve OGG gibi en sık kullanılan dosya formatlarını destekleyen uygulama, istediğiniz şifreleme algoritmasını kullanmanıza izin veriyor ve ayrıca kare hızı, hata düzeltme modu ve pek çok diğer aracı da kullanımınıza sunuyor. Ücretsiz olarak sunulan ve açık kaynak kodlu olan programı ev kullanıcıları tercih edeceklerdir.

YORUMLAR