BeeCut 1.3.4 (Mac)

BeeCut

BeeCut
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    130

  • Üretici

    BeeCut

Artık herkes kısa sürede etkileyici videolar oluşturabilir.

Bir video karesini kesin olarak yok edin, istenmeyen parçaları silin ve klipleri bir tıklamayla birleştirin. Bu video düzenleme yazılımı, düzenleme videolarını 16:9, 4:3, 1:1, 9:16 ve 3 4 en boy oranlarıyla destekler. Oluşturduğunuz videonuz tüm işletim sistemlerinde sorunsuzca desteklenecektir.

BeeCut kesme, kırpma, birleştirme, yakınlaştırma, renk ayarlama, hız, mozaik, metin ekleme, video dahil olmak üzere hemen hemen tüm video düzenleme işlevlerini sunan bir video düzenleyicisidir.Bu film editörünü kullanarak, farklı durumlarda uygulanabilecek profesyonel bir video oluşturabilirsiniz. Video içerisindeki başlangıç ve bitiş noktalarını seçtikten sonra kesme, kopyalama, yapıştırma, ileri ve geri alma işlemleri ortaya çıkıyor ve videoyu kesip biçmek mümkün hale geliyor.

Videonun ses kanalı üzerinde de aynı işlemler yapabiliyor ve videodan ayrı olarak düzenleyebiliyorsunuz. Videolarınızı sık sık kesmek ve birleştirmek gerekiyorsa bunları hemen sürükle bırak desteği sayesinde gerçekleştirmek mümkün.

YORUMLAR