BlueStacks 4 (Mac)

BlueStacks

4
BlueStacks
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    20,230

  • Üretici

    BlueStacks

BlueStacks, Mac sahibi kullanıcıların Android oyun ve uygulamaları Mac'leri üzerinde açmasını sağlayan ücretsiz ve kullanışlı bir Android emülatörü.

BlueStacks, Windows platformunda uzun süredir varolan ve en popüler Android emülatörünün sonunda Mac versiyonu da çıktı.

Android oyunları Mac üzerinde çalıştırmak ve Android uygulamaları Mac üzerinde açmak için ücretsiz olarak kullanabileceğiniz BlueStacks sayesinde istediğiniz tüm Android oyun ve uygulamaları daha büyük ekrana sahip olan Mac cihazlarınız üzerinde çalıştırabiliyorsunuz.

Windows versiyonu milyonlarca kişi tarafından kullanılan BlueStacks, Mac üzerinde de sanal bir Android cihaz oluşturarak istediğiniz tüm oyun ve uygulamaları tıpkı Android telefon ve tabletlerinizde olduğu gibi Google Play Store üzerinden indirme ve kullanma imkanı sunuyor.

BlueStacks'i ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz fakat sürekli olarka ücretsiz kullanmak isteyen kullanıcılar belirli aralıklar ile BlueStacks tarafından sunulan bir kaç Android uygulamasını indirmek zorunda. Uzun zaman aralığıyla geldiği için can sıkıcı olmayan bu teklifleri kabul ederek önerilen uygulamaları indirebileceğiniz gibi pro sürüme geçerek sınırsız olarak da kullanabiliyorsunuz.

Mac üzerinde Android emülatörü kullanma ihtiyacı duyan tüm kullanıcılara hitap eden gelişmiş ve sorunsuz bir program olan BlueStacks sayesinde ufak ekran üzerinde oynamak zorunda kaldığınız oyunları hem daha rahat hem de daha büyük ekranda oynayabiliyorsunuz.

Clash of Clans, Angry Birds, Subway Surfers, Temple Run, okey oyunları, poker oyunları ve çok daha fazla Android oyununu Mac üzerinde oynayabileceğiniz gibi, Facebook, Instagram, Twitter, LINE, WhatsApp ve çok daha fazla popüler uygulamayı da yine BlueStacks sayesinde Mac'leriniz ile açarak kullanabiliyorsunuz.

Yeni çıkan BlueStacks Mac versiyonunu hemen indirerek Mac'lerinizi sanal Android cihazına dönüştürün.

YORUMLAR