Deepworld (Mac)

Deepworld

Deepworld
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    401

  • Üretici

    Bytebin

2 boyutlu bir sandbox oyunu arıyorsanız Deepworld ücretsiz ve online olması nedeniyle ilginizi çekecek bir örnek.

Terraria ve Minecraft tarzı inşa etme oyunlarına merakınız varsa ve bu iki örnekten eskisi kadar keyif almayıp yeni arayışların peşine düştüyseniz Deepworld mutlaka göz atmanıza değecek bir oyun. Özellikle de Mac için olan oyunların sayıca ne kadar az olduğu düşünülecek olursa bu sandbox seçeneğini kaçırmamanız gerektiğine dair nedenlerin sayısı artıyor. İlk başışta türünün birçok örneğine benzeyen 2 boyutlu bir oyun olan Deepworld ücretsiz olması nedeniyle avantajlı bir konuma ulaşabiliyor.

Dünyayı etkileyen büyük bir felaket sonrasında steampunk esintileriyle yaratılmış olan bu dünya aslında oldukça tehlikeli. Keşif için çıkmış olduğunuz yolculuklarda asit yağmurlarından kaçıp sığınmanız gerekirken yer altından çıkan dev ahtapot canavarları da başa bela oluyor. Sizin buradaki göreviniz ise insanların hayatlarını kurtarabilecek sığınaklar inşa etmek olacaktır.

Yürüme ve zıplama gibi temel konrollerle birlikte jetpack de taşımanıza izin veren oyunda ulaşılamayacak noktalardan kaynak toplama veya yapınızı tamamlama gibi fırsatlarınız oluyor. Bu özellik başarılı olsa da size sunulan cihazın kontrolü biraz zor. Türünün ilk örneği olmasa da kendi has yenilikçi bir hava katmayı başaran Deepworld multiplayer sezonlarınızı ücretsiz olarak oynamanıza olanak tanıyor. Ne var ki, online kitlesi yeterince büyük olmayan oyun size kendinizi zaman zaman yalnız hissettirebilir.

YORUMLAR