Elmedia Player 4.2.168 (Mac)

Elmedia Player

Elmedia Player
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    384

  • Üretici

    EltimaSoftware

Mac için Elmedia Player programı, pratik ve çok fonksiyonlu bir medya oynatıcısıdır.

Mac için Elmedia Player programı, pratik ve çok fonksiyonlu bir medya oynatıcısıdır.

Çok çeşitli formatları oynatabilen bu oynatıcı ile ortam kütüphanenizi hem kullanımı kolay bir kütüphane olarak hem de iTunes’a benzeyen bir program olarak bulacaksınız. Elmedia Player ile çalma listesi oluşturabilir, bu listeyi yönetebilir ve silebilirsiniz. Akıllı çalma listesi özelliğinden yararlanmayı da deneyebilirsiniz. Bu özelliği kullanmak için özel parametreler seçin ve sonra Elmedia Player, dosyaları, sizin seçmiş olduğunuz kriterler ile otomatik olarak birleştirerek organize etsin.

Ayrıca PRO sürümde bu özelliklerden daha fazlasını da bulabileceksiniz. RTMP kanalları dahil olmak üzere video ve animasyonları web üzerinden doğrudan sabit sürücünüze indirebilir, tam ekran modunda oynatarak tadını çıkarabilirsiniz. En beğendiğiniz anı ekran görüntüsü alarak kaydedebilirsiniz. Bunların yanı sıra, Elmedia Player,  size tüm videoyu ekran görüntüleri dizisine dönüştürme imkanı da sunmakta.

Bu oynatma aracı ile Mac bilgisayarınızda FLV, SWF, XAP (Silverlight), RM and RV (Real), AVI, MOV, MP4, WMV, DIVX formatları dahil olmak üzere çok sayıda formatta  medyayı oyatabilirsiniz.

YORUMLAR