Free YouTube Download 4.3 (Mac)

Free YouTube Download

4.3
Free YouTube Download
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,976

  • Üretici

    DVDVideoSoft

Free YouTube Download'ı kullanarak Mac bilgisayarınıza YouTube videolarını kolayca ve ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Free YouTube Download programı, YouTube üzerindeki videoları Mac işletim sistemli bilgisayarına indirmek isteyen kullanıcıların tercih edebilecekleri ücretsiz ve hızlı çözümler arasında yer alıyor. Her ne kadar çoğu zaman internet bağlantımız olsa da maalesef bazen bağlantı kopuklukları yaşayabiliyoruz ve istediğimiz videoları izlemek bir sorun haline gelebiliyor. En sevdiğiniz videoları bilgisayarınıza yüklemek için Free YouTube Download'ı tercih etmekten çekinmeyin.

Programın sahip olduğu listeleme ve oynatma listesi özellikleri sayesinde YouTube'da kayıtlı olan listelerinizdeki videoları toplu olarak indirebiliyorsunuz ve bunun yanında kullanıcı kanallarında yer alan videoların da liste olarak kabul edilmesi sayesinde direkt olarak bütün bir kanalı da bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Hem filmler hem de müzikler kategorilerinde yer alan video dosyalarının da inmesini sağlayabilen programın arayüzü de bu indirme işlemlerini sorunsuzca tamamlayabilmeniz için yeterli. YouTube'un zaman zaman hazırladığı en çok izlenen veya beğenilen videolar listelerini de tanımlayabilen Free YouTube Download, video indirme konusunda herhangi bir sorun yaşamanıza engel olacaktır.

Elbette indirmek istediğiniz videonun kalitesinin belirlenmesi konusunda da gerekli seçeneklere sahip olan uygulama, bunun yanında MP4, AVI ve WMV formatlarında kayıt olanakları sunuyor. İndirdiğiniz videoların geçmişinin tutulması, iTunes'a otomatik import ve VPN arkasından çalışabilme gibi ek özellikler ise gelişmiş bir YouTube videosu indirme uygulaması arayanların işini görecektir.

Ancak uygulamanın MP3'e dönüştürme işlemlerini yapamadığını ve direkt olarak video indirme için kullanıldığını da unutmayın.

YORUMLAR