Google Trends Ekran Koruyucusu 1.0 (Mac)

Google Trends Ekran Koruyucusu

1.0
Google Trends Ekran Koruyucusu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Google Trends Ekran Koruyucusu ile yükselen arama trendlerine ekran koruyucunuzdan hemen erişebilirsiniz.

İnternet üzerinden gerçekleştirilen aramaların ne kadar çok çeşide sahip olduğunu tahmin etmek neredeyse imkansız. Geçmişte arama motorlarının pek bilgi paylaşmaya yatkın olmaması nedeniyle kullanıcıların ya da internet işleriyle ilgilenenlerin internetteki arama trendlerine dair sonuçları öğrenmeleri de oldukça zordu.

Google ise aramaların neredeyse her yönüne hakim olmanızı sağlayabilecek pek çok araca sahip ve bu araçlar sayesinde tüm dünyada en çok aratılan kelimeler ve kalıplardan tutun da yükselişte ya da düşüşte olan kelimelere kadar pek çok konuda araştırmalar yapabiliyorsunuz.

Google Trends Ekran Koruyucusu ise hem bilgi hem de eğlenceyi bir araya getiriyor diyebilirim. Mac işletim sistemli bilgisayarlar için hazırlanan ekran koruyucusu, anlık olarak internet üzerinden en çok yükselen aramaların bilgisini alıyor ve bunu güzel bir animasyon ile ekran koruyucusu olarak sunuyor.

Kullanımı çok basit olan ekran koruyucusunu direkt olarak Mac bilgisayarınıza indirebilir ve kurabilirsiniz. Varolan sonuçlar ve ekranda belirenler anlık olarak güncellendiği için zaman zaman gerçekleşen değişiklikleri siz de fark edeceksiniz.

Google'ın sade ancak işlevsel tasarım anlayışını koruyan ekran koruyucusuna göz atmayı unutmayın.

YORUMLAR