Kaspersky Password Manager 8.0.2.282 (Mac)

Kaspersky Password Manager

Kaspersky Password Manager
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    121

  • Üretici

    Kaspersky Lab

Kaspersky Password Manager sayesinde sahip olduğumuz şifreleri güvenli bir şekilde saklayabiliyoruz.

Kaspersky Password Manager, Mac işletim sistemi kullanan bilgisayarlar üzerinde kullanılmak üzere tasarlanmış bir şifre yönetim programı olarak görev yapıyor.

Programın temel amacı kullanıcıların tüm şifrelerini güvenli bir şekilde depolamak ve bu şifreleri farklı platformlara sahip mobil cihazlarla senkronize etmek. Bu sayede platform bağımsız olarak (PC, Android ve iOS) kullandığımız tüm şifreleri sadece tek bir kanal üzerinde arşivleyebilme şansına sahip oluyoruz.

Bildiğiniz gibi kullandığımız servislerin sayısı arttıça şifrelerin de sayısı doğal olarak artıyor. Şifre sayısı arttıkça unutlma riskleri de aynı ölçüde artıyor. Söz konusu bu şifreleri kağıt üzerine yazmak veya not alma programlarıyla saklamak çeşitli güvenli açıklarına sabep olabiliyor. Kaspersky Password Manager bu durumu kullanıcıların en rahat edebileceği şekilde çözüme ulaştırmak amacıyla tasarlanmış bir program.

Web sitelerinde veya çevrimiçi servislerde oturum açacağımız zaman bu program yardımıyla şifrelerimizi çok kolay bir şekilde ilgili alanlara girebiliyoruz. Üstelik bu hiçbir güvenlik açığına sebebiyet vermiyor. Ücretsiz sürümü 15 şifreye kadar saklama imkanı sunuyor. Premium'da ise sınırsız şifre saklama şansına sahip oluyorsunuz.

Şayet çok sayıda şifre sahibiyseniz ve bu şifreleri hatırlamak artık problem olmaya başladıysa Kaspersky Password Manager 'ı mutlaka denemeniz itavsiye ediyorum.

YORUMLAR