Local Cloud 1.1 (Mac)

Local Cloud

1.1
Local Cloud
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    106

  • Üretici

    Delite Studio S.r.l.

Local Cloud, Mac'iniz üzerinde yer alan dosyalarınıza iOS cihazlarınız aracılığıyla ulaşmanıza olanak sağlayan yerel bulut sunucu yazılımıdır.

Local Cloud, yerel ağ bağlantısını kullanarak Mac'iniz üzerinde yer alan dosyalara iOS cihazlarınız aracılığıyla ulaşabilmeniz için tasarlanmış yerel bunut sunucusu programıdır.

Güvenlik duvarı içerisinde çalışan yazılım, kullanıcılara ait şifrelerin ve hesap bilgilerinin güvenliğini korumak için ayrıca kendi şifreleme yöntemlerini de kullanmaktadır. Bu sayede kullanıcıların verileri çok daha güvenli bir şekilde saklanmaktadır.

Durum çubuğu menüsü üzerinde yer alan program arka planda çalıştığı için göze batmaz ve istenilen her zaman kolayca programa erişim sağlanabilir. Yine program ayarlarına durum çubuğu üzerinde yer alan ikon üzerinden ulaşılabilir ve kolayca yapılandırılabilir.

İlk kurulum sırasında, kullanıcıların Mac'lerini iOS cihazlarıyla güvenli bir şekilde eşleştirebilmeleri için kendilerine ait bir kullanıcı hesabı açmaları gerekmektedir.

Sonuç olarak Mac'iniz üzerinde kendi belirlemiş olduğunuz klasörlere iOS cihazlarınız aracılığıyla bağlantı kurmak istiyorsanız, Mac'iniz üzerinde Local Cloud adlı yerel bulut sunucusu programına mutlaka ihtiyaç duyacaksınız.

YORUMLAR