Luminance HDR 2.3.1 (Mac)

Luminance HDR

Luminance HDR
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,174

  • Üretici

    Luminance HDR Team

Elinizdeki fotoğrafları HDR hale getirmek için kullanabileceğiniz bu ücretsiz HDR yapma programını seveceksiniz.

HDR resimler ve fotoğraflar en sevilen ve ışık dengesinin sağlandığı görseller oluyorlar. Luminance HDR programı da bir HDR fotoğraf düzenleme programı ve böylece mükemmel ışık ve renk dengesine sahip fotoğraflar elde etmenize yardımcı oluyor. Aynı konumdan farklı ışık değerleri ile çektiğiniz fotoğraflarınızı bu programı kullanarak bir araya getirmeli ve daha sonra işlemelisiniz. Böylece bütün fotoğraflardaki ışık bilgileri kullanılarak en ideal dengeye sahip olan dosya sizin için yaratılıyor.

Teknik ekipmanları HDR fotoğraf çekme yeteneğine sahip olmayanların oldukça işine yarayacağına inandığım bu program sayesinde JPEG, PNG, TIFF, RAW gibi pek çok resim formatını kullanarak sonuç alabilirsiniz. HDR özelliklerinin yanında döndürme, boyutlandırma ve resim kırpma gibi özelliklere de sahip olan program pek çok diğer ücretsiz resim düzenleme programının yaptığı işi yapabiliyor.

Eğer çektiğiniz fotoğrafların en güzel şekilde görünmesini istiyorsanız tamamen profesyonel sonuçlar veren bu programı indirmeyi ve denemeyi unutmamalısınız.

YORUMLAR