Mac App Blocker 2.2.1 (Mac)

Mac App Blocker

Mac App Blocker
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    421

  • Üretici

    KnewSense, LLC

Mac için uygulama kilitleme aracı olan Mac App Blocker, bilgisayarınızdaki uygulamaların izinsiz olarak kullanımını engeller.

Mac için uygulama kilitleme aracı olan Mac App Blocker, bilgisayarınızdaki uygulamaların izinsiz olarak kullanımını engeller.

Verilere erişimi kısıtlamak için birçok yöntem var olabilir. Fakat uygulamalarınızın kullanımına yönelik güvenlik bariyeri oluşturmak için aynı şeyi söyleyemeyiz. Mac App Blocker işte bu ihtiyacınızı karşılamak üzere tasarlanmıştır. Bu yazılım Mac bilgisayarınızda bulunan her uygulamayı parola koruması ile koruyabileceksiniz. Böylece hem uygulamalar hem de bilgisayarınız güvende olacak. Uygulamanın en çok dikkat çeken özelliği, korumak istediğiniz bir uygulamadan otomatik olarak çıkış yapılması için istediğiniz zamanı ayarlayabilmenizdir. Böylece bilgisayarınızın başında olmadığınızda dahi bilgisayarınızı ve uygulamalarınızı korumuş olursunuz.

Korumalı olan bir uygulamayı açmak istediğinizde hemen parola ekranı görüntülenir. Erişimi kısıtlayacak parola korumasını devre dışı bırakmak istediğiniz bir zaman aralığı varsa onu da ayarlar kısmından gün ve saat şeklinde belirlemeniz mümkündür. Herhangi biri parola ile korumalı olan uygulamaya erişmek istediğinde program, tarih ve saati de gösteren bir fotoğraf çekerek size uygulamaya erişilmeye çalışıldığını bildirir. Hoş tasarımı, kullanımı kolay arayüzü ile bu araç Mac’inizi tam olarak koruyacak.

YORUMLAR