MacX Free MOV Video Converter 4.2.0 (Mac)

MacX Free MOV Video Converter

MacX Free MOV Video Converter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MacX Free MOV Video Converter, tüm videolarınızı .mov formatına dönüştürebilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve yararlı bir Mac programı.

MacX Free MOV Video Converter, Mac'leriniz üzerinde kullanmaküzere bulabileceğiniz en geniş kapsam ve özelliklere sahip olan bir video format dönüştürme programı. Ücretsiz olarak sunulan bu versiyonunu da kullanabileceğiniz programın, ücretli olarak satılan pro versiyonu da bulunuyor.

AVI, FLV, MOV, MP4, MPEG, M2TS, MTS, RM, RMVB, QT, WMV ve diğer tüm popüler video formatlarını MOV'a ya da MOV'dan bu formatlara video dönüştürme işlemlerini halledebileceğiniz programın en çok öne çıkan özelliği ise kullanıcılarına sunmuş olduğu video düzenleme aracı. Böylelikle formatını dönüştürdüğünüz videolarınızın parametrelerini sıfırlayarak çıkış kalitesini kendi istediğiniz şekilde ayarlayabiliyorsunuz.

Yüksek çözünürlüklü HD videolarınızı da dönüştürme işlemine tabi tutabileceğiniz bu programın ücretsiz versiyonnda bazı özellikler malesef kullanılamıyor. Fakat dönüştürme işlemlerini yapabiliyorsunuz.

Videolar üzerinde dönüştürme dışında kesme birleştirme işlemleri de yapabilmenizi sağlayan programı ücretsiz olarak indirip Mac'leriniz üzerinde denemenizi tavsiye ederim. Zira sorunsuz ve stabil olarak çalışan bu denli düzgün bir program bulmak kolay olmayabiliyor.

YORUMLAR