Monochroma Demo (Mac)

Monochroma Demo

Monochroma Demo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,333

  • Üretici

    Nowhere Studios

Monochroma, Türk menteşeli sinematik bir bulmaca platform oyunudur.

Yerli firma Nowhere Studios tarafından geliştirilen Monochroma,bulmaca-platform türünde bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Ancak özünde oyun bundan çok daha fazlası olduğunu bize daha en başında hissettiriyor. Güçlü sunumu, stil sahibi grafikleri ve bulmacalardaki başarılı fizik kullanımıyla kendini öne çıkaran Monochroma, şu sıralar tüm dünyanın dikkatini çekmiş durumda.

Yerli ve yabancı birçok basın tarafından dikkatle takip edilen oyun, bir sonraki Limbo olabilir yorumlarıyla değerlendiriliyor. Bulmacalardaki tarzı ve özeniyle gerçekten üst seviye yapımlarla karşılaştırabilecek potansiyeldeki Monochroma’yı bu tarzı seven herkese şiddetle tavsiye ederiz. Ancak sadece oynamakla kalmayıp Monochroma'yı tüm oyuncularla buluşturma fırsatına da sahipsiniz. Nasıl mı?

Yazının başında da dediğim gibi Monochroma, bir Türk oyunu ve tamamen bağımsız olarak geliştirilmiş bir yapım. Henüz demo aşamasında olan oyunun çıkışını gerçekleştirebilmesi için siz de katkıda bulunabilirsiniz. Pek çok yapım gibi Monochroma’da Kickstarter’da kampanya başlatmış durumda. Hem oyunu erkenden satın almak hem de yüzde yüz yerli bu projeye destek olmak için oyunun Kickstarter sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Monochroma - Kickstarter

Ayrıca, Monochroma’ya Steam’de oy vererek Steam üzerinden satışa sunulmasını da sağlayabilirsiniz.

Monochroma - Steam Greenlight 

ARTILAR

Bulmaca öğeleri

Grafikleri

EKSİLER

YORUMLAR