MozyHome 2.4.1.315 (Mac)
MozyHome
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    390

  • Üretici

    Decho Corp.

Bilgisayarınızdaki tüm önemli verilerinizi yedeklemek ve acil durumlarda tekrar yüklemek istiyorsanız MozyHome sizin için en uygun seçeneklerden bir tanesi.

Eğer bilgisayarınızdaki verilerin güvenliğinden şüphe ediyor ve herhangi bir yokolma, hırsızlık ya da afet karşısında tüm önemli bilgilerinizin yedeklenmiş olmasını diliyorsanız MozyHome sizin için uygun bir ücretsiz uygulamadır.

Programın temel işlevi önceden tanımlanmış ve dilerseniz ekleme-çıkarma yapabileceğiniz dosyalarınızı istediğiniz aralık, koşullar veya adetlerde otomatik ya da manuel olarak kendi çevrimiçi sunucularında yedek olarak tutmak. Herhangi bir bilgi kaybınızda tek yapmanız gereken MozyHome’u kullanarak önceden çevrimiçi alana yedeklediğiniz bilgilerinizi tekrar almak.

Programın temel olarak yedeklediği dosya kategorileri: Müzikler, E-Posta ve Kontaklar, Dökümanlar, Fotoğraflar, Sık Kullanılanlar, Veritabanları, Finansal Veriler ve Videolar. Bütün bu verilerinizi tutabilmek için 2 GB depolama alanı MozyHome ile birlikte yine ücretsiz olarak veriliyor. Daha fazlasına ihtiyaç duyarsanız ücretli seçenekler de elbette mevcut.

YORUMLAR