MultiCloudBackup (Mac)

MultiCloudBackup

MultiCloudBackup
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    69

  • Üretici

    MultiCloudBackUp

MultiCloudBackup, istediğiniz dosyalarınızı farklı bulut dosya depolama servisleri üzerinde yedeklemek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir Mac yazılımı.

MultiCloudBackup, hem Windows hem de Mac kullanıcılarının birden fazla sahip oldukları bulut dosya depolama hesaplarını tek bir program üzerinde kullanarak tek bir platformdan daha fazla depolama alanı yönetmesini ve böylece daha fazla dosya yedeklemesini sağlayan yararlı ve ücretsiz bir program.

Dosyalarınızı şifreleyerek yedekleme yapan MultiCloudBackup, oldukça güvenilir ve kullanımı kolay bir program.

Popüler bulut dosya depolama servislerinin hepsi için destek sunan ve sürekli yeni bulut dosya depolama servislerini programa ekleyen geliştiriciler, böylece kullanıcıların sahip oldukları tüm bulut dosya depolama servislerini tek bir program üzerinden yönetebilmesini sağlyıyor.

Eski dosyalarınızı belirlediğiniz tarihlerde otomatik olarak silebilen program tek başına herhangi bir web sitesi girişi ya da farklı bir işlem yapmadan kullanabileceğiniz türden tek bir program.

Bulut dosya depolama hesaplarınızı birleştirerek tek bir program üzerinden tüm depolama alanı hakkınızı yönetme imkanı sunan programı Mac'lerinize ücretsiz olarak indirerek dosyalarınızı yedeklemenin kolaylığını yaşayabilirsiniz.

YORUMLAR