MyPoint Connector 2.3.2 (Mac)

MyPoint Connector

MyPoint Connector
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    235

  • Üretici

    Didonai LLC

MyPoint Connector sayesinde Mac bilgisayarlarınızda yaptığınız PowerPoint sunumlarını iPhone ve iPad cihazlarınızdan kontrol edebilirsiniz.

MyPoint Connector uygulaması, Mac bilgisayarlarınızda Microsoft Office PowerPoint uygulamasını kullanırken, uygulamada yer alan slaytları iPhone ve iPad cihazlarınızdan kontrol edebilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz programlar arasında yer alıyor. Her ne kadar tek başına çalışmasa da, iOS işletim sistemli mobil cihazlarınıza yükleyeceğiniz MyPoint PowerPoint Remote uygulamasıyla eşleşebilen ve böylece kontrol imkanını sunan uygulama, çok hızlı bir kuruluma ve kullanıma sahip.

Zira uygulamayı kurduğunuzda herhangi bir şekilde ayar gerçekleştirmenize gerek kalmıyor ve kurulumun ardından tek yapmanız gereken iOS cihazınızda da uygulamayı açmak oluyor. Ancak her iki cihazınızın da aynı Wi-Fi ağına bağlı olması gerektiğini unutmamalısınız. Aksi taktirde maalesef uygulamalar arasında eşleşme gerçekleşmeyecektir.

MyPoint Connector'a tıkladığınızda mevcut bilgilerinin kısa bir özetini görebiliyor ve uygulamanın hakkında kısmını açabiliyorsunuz. Fakat daha detaylı ayarlar için iOS cihazınızda yüklü olan MyPoint PowerPoint Remote uygulamasını kullanmanız gerekiyor.

Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak sahip olmanız gereken mobil uygulamayı da yükleyebilirsiniz.

YORUMLAR