NaturalReader 3.0 (Mac)

NaturalReader

3.0
NaturalReader
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    841

  • Üretici

    Natural Soft

NaturalReader, MAC üzerinde kullanabileceğiniz ve sizin için metinleri okuyabilen ücretsiz bir yazılımdır.

NaturalReader, Mac üzerinde kullanabileceğiniz ve istediğiniz herhangi bir metni sizin için farklı ses profilleriyle okuyabilen ücretsiz bir metin okuma programıdır. E-Postalarınız, o an gezdiğiniz web siteleri veya herhangi bir metni NaturalReader yardımıyla sesli bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Oldukça esnek ve kolay bir kullanıma sahip olan programa atayacağınız kısayol tuşu sayesinde seçtiğiniz tüm metinleri tek bir tuşla okutma şansına sahipsiniz.

Arayüzü de oldukça şık ve sade olan NaturalReader'ın ana penceresi üzerinde kullanabileceğiniz birkaç farklı ayar ve metin girişi yapabileceğiniz bir bölüm yer almaktadır.

Program içerisinde yer alan okuma hızı özelliği sayesinde, programın metinleri yavaş mı yoksa hızlı mı okuyacağına kendiniz karar verebiliyorsunuz. Bu sayede tüm metinleri anlayabileceğiniz en yüksek hızda dinleyebilirsiniz.

Daha farklı birçok güzel özelliği içerisinde barındıran NaturalReader'ı Mac üzerinde bir metin okuma programına ihtiyaç duyan tüm kullanıcılarımıza öneriyorum.

YORUMLAR