No Mario's Sky (Mac)

No Mario's Sky

No Mario's Sky
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    834

  • Üretici

    ASMB Games

No Mario's Sky Mac bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir platform oyunudur

No Mario's Sky klasik Mario oyunlarını kısa bir süre önce yayınlanan açık dünya tabanlı galaksi keşfetme oyunu No Man's Sky ile birleştiren bir platform oyunu .

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz, bağımsız olarak geliştirilen bir Mario oyunu olan No Mario's Sky'da kahramanımız Mario yeniden prensesi kurtarmaya çalışıyor; fakat bu sefer işler biraz daha büyük boyutlarda. Klaisk Mario oyunlarında tam prensesi kurtaracakken prensesin başka bir kalede olduğunu öğrenmekteydik. No Mario's Sky'da prenses ise kaleler yerine gezegenler arasında yer değiştiriyor. Bu da işimizi zorlaştırıyor; neyse ki uzay gemimizi yanımıza almıştık.

No Mario's Sky'da genel olarak oyunun 2 boyutlu yapısı korunuyor. Yine düşmanlarımızı tepeliyor, altınları topluyor, çukurların üzerinden atlıyoruz. Fakat bu sefer canımız sıkıldığında uzay gemimize atlayarak uzaya çıkabiliyor ve yeni gezegenleri keşfedebiliyoruz. Her yeni gezegende de bizi farklı bir görünüm bekliyor. Yolumuzu bulabilmek için ekranın sağ alt köşesindeki küçük haritadan faydalanabilmekteyiz.

No Mario's Sky retro tarzda bir Mario tecrübesi yaşatıyor. Eğer farklı ve eğlenceli bir Mario oynama deneyimi yaşamak isterseniz No Mario's Sky beğeninizi kazanacaktır.

YORUMLAR