Notifyr 1.0.4 (Mac)

Notifyr

Notifyr
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Notifyr ile iPhone veya iPad'inize gelen tüm bildirimleri Mac'inizden takip edebilirsiniz.

Notifyr, iPhone veya iPad’inize gelen tüm bildirimleri Mac’nizde masaüstünüzden takip etme kolaylığı sunan bir uygulamadır. Akıllı telefon ve tabletiniz ile Mac bilgisayarınız arasındaki iletişimi Bluetooth yoluyla sağlayan uygulama sayesinde artık Whatsapp, Foursquare, Twitter, Facebook ve diğer hesaplarınızdan gelen bildirimler eş zamanlı olarak masaüstünüzde oluyor.

Notifyr, telefonunuza veya tabletinize düşen herhangi bir bildirimi Mac bilgisayarınıza anında ileten ufak boyutlu bir uygulama. Bu uygulamayı hem mobil cihazınıza hem de Mac’inize yükleyerek sosyal ağ hesaplarınızdaki gelişmeleri telefonunuza bakmadan doğrudan masaüstünüzden takip edebiliyorsunuz. Filtreleme seçeneğini kullanarak sadece istediğiniz uygulamalar için bildirim gelmesini sağlayabiliyosunuz.

Bluetooth Low Energy teknolojisini sayesinde tüm gün çalışmasına rağmen cihazınızın bataryasını harcamayan uygulama iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5S ve iPhone 5C modelleri ile Macbook Air (2011 veya daha yeni), Macbook Pro (2012 veya daha yeni), iMac (2012 sonu veya daha yeni), Mac mini (2011 veya daha yeni), Mac Pro (2013 sonu veya daha yeni) modelleri ile çalışıyor.

Not: Notifyr Mac istemcisi iOS uygulaması ile birlikte çalışmaktadır.

YORUMLAR