Paca Pong (Mac)

Paca Pong

Paca Pong
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    662

  • Üretici

    kingPenguin

Paca Pong, Pacman, Pong ve Space Invaders'ı multiplayer olarak tek bir oyunda bir araya getiriyor.

Paca Pong son zamanlarda karşılaştığım ilginç indie arcade oyunlar arasında yer alıyor. Mac işletim sistemli bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz oyun, Pacman, Pong ve Space Invaders'ın oldukça ilginç ve eğlenceli bir şekilde harmanlanması sayesinde oluşturulmuş ve multiplayer desteğine sahip olması sayesinde oynarken dostlarınızla birlikte oldukça keyif alabileceğinizi düşünüyorum.

Oyunun grafikleri bir indie oyun olmasına rağmen oldukça net ve ilgi çekici şekilde hazırlanmışlar. Ses öğelerinin yerli kullanımı, 1080p 60 fps görüntü desteği, gamepad ile de oynanabilmesi gibi bazı güzel detaylar ise görselliğin oturaklı olmasına destek oluyor.

Oyunda temel olarak yapmamız gereken şey, Pong sopalarımızdan Pacman'imizi labirente göndermek ve bu esnada bir yandan noktaları yemeye çalışırken, diğer yandan düşmanımızın üzerine Space Invaders düşmanlarını salmak ve aynısını düşmanımız yaptığında Pong sopamızla Pacman'i yakalamaya çalışmak.

Sözlü olarak bahsedildiğinde elbette aklınızda bazı soru işaretleri oluşacaktır ancak oyun esnasında işlerin bu kadar zor olmadığını ve oyunun oldukça rahat bir şekilde oynanabildiğini de belirtmem gerekiyor. Hızlı bir şekilde oynanabilmesi sayesinde kısa aralara sahip olanlar boş vakitlerinde kafalarını dağıtacak imkanlara da yine Paca Pong ile erişebilirler.

Yeni ve eğlenceli bir arcade oyun arayanların geçmişin üç başarılı oyununu bir arayan getiren Paca Pong'a göz atmaları gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR