PixAnimator 1.21 (Mac)
PixAnimator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    401

  • Üretici

    Moonlighting Apps, LLC

Fotoğraflarınızı 400'den fazla hazır şablondan birini seçerek düzenleyebilir ve her gün güncellenen video döngüleriyle, benzersiz kolajlar oluşturabilirsiniz.

PixAnimator uygulaması, Mac işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ve fotoğraflarınızı süsleyerek benzersiz video kreasyonları oluşturabileceğiniz başarılı bir uygulama.

Fotoğraf çekerek arkadaşlarıyla ya da sosyal medya platformlarında paylaşmayı seven kullanıcıların vazgeçilmezi olan filtre ve efektler, PixAnimator uygulamasıyla bir araya geliyor. Kendi zevkinize göre düzenleyerek ortaya çıkan çalışmalarınızı 400’den fazla hazır şablonla birlikte her gün güncellenen video kreasyonlarıyla zenginleştirmeniz de mümkün. Fotoğraflarınıza ya da videolarınıza çeşitli mesajlar da ekleyebileceğiniz uygulamanın işinize yarayabilecek pek çok işlevini ücretsiz olarak kullanarak eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Oluşturduğunuz çalışmaları ister cihazınıza kaydedip albüm haline getirebilir, isterseniz de internette paylaşarak arkadaşlarınızın ve diğer kullanıcıların beğenisine de sunabilirsiniz. Başarılı bir tasarım ve basit kullanımıyla öne çıkan PixAnimator uygulamasını Mac işletim sistemli bilgisayarlarınızda ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

YORUMLAR