Popcorn Time 6.1 (Mac)

Popcorn Time

6.1
Popcorn Time
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,953

  • Üretici

    Popcorn Time

Dizi, film ve anime izlemek için bundan daha etkili bir uygulama yapılıncaya kadar en iyi uygulama Popcorn Time olabilir. Üstelik tamamen ücretsiz.

Film ve dizi izlemek için internet sitelerini talan edip kalitesinden yakınan bir kullanıcıysanız veya torrent kalitesi için beklemek size göre değilse bu iki hizmetin güzel yanlarını bir araya getiren Popcorn Time isimli uygulama ile buluşmanızın vakti gelmiş demektir. Mac OS X için çıkan Popcorn Time, P2P bağlantı aracılığıyla Torrent kaynakları üzerinden dosya akışını sağlayıp indirme gerçekleştirmeden stream video izlemenizi sağlıyor. Üstelik arşiv içerisinde sinema, dizi ve anime gibi kategoriler var.

PC ve Mac arasında arayüz konusunda tamamen aynı görselliği sunan uygulama platformlar arasında bir sıkıntı yaşamadan kullanımı garantiliyor. 1080p ve 720p seçenekleriyle takip edebileceğiniz içeriklere istediğiniz dil seçenekleriyle altyazı gömmeniz de mümkün. Uygulama arayüzünün sağ altında yer alan seçeneklerde filmi izlemeye başlamış olsanız da seçimlerinizi dilediğiniz zaman değiştirebileceğin bir opsiyon eklenmiş durumda. Uygulama ayarlarına girdiğinizda ise en çok hoşunuza gidecek olaylardan biri Türkçe dil desteğinin bulunması olacaktır. Bununla birlikte Türkiye üzerinden bağlantı sizin erişiminizi kısıtlayacaksa dahili VPN ayarları da hayat kurtarıyor. Bu seçimle bağlantı hızınız düşeceği için 720p seçmenizi öneririz.

Tamamen ücretsiz bir kullanım sunan ve abonelik ücreti talep etmeyen Popcorn Time, abonelik durumunda ayarlarınızı kaydetmenizi ve sevdiğiniz içerikleri kategorize etmenizi sağlıyor. Güncelleme takibi bu uygulama ile son derece önemli. Geride kalmış bir versiyon bazı hizmetleri yeterince sağlıklı desteklemeyebiliyor. Bu duruma mani olmak için Popcorn Time ekibi tarafından bilgilendirilmek için e-posta adresinizden yeni versiyon geldiğinde haberlendirilme seçeneğine başvurabilirsiniz.

YORUMLAR