PopKey

PopKey
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PopKey ile MAC bilgisayarınızda tarayıcınızı açmadan binlerce animasyonlu GIF'e ulaşabiliyor ve hızlıca paylaşabiliyorsunuz.

PopKey, internet tarayıcımızı açmadan her duruma uygun binlerce animasyonlu GIF’e ulaşma kolaylığı sunan bir MAC programı. İlk olarak iOS platformunda iPhone ve iPad için yayınlanan uygulamada diğer kullanıcıların sıklıkla kullandığı popüler GIF’ler ve PopKey tarafından eklenen yeni GIF’ler ayrı olarak listeleniyor.

iPhone kullanıcısı iseniz ve de sosyal ağlarda arkadaşlarınızla konuşurken GIF paylaşmayı seviyorsanız PopKey uygulamasını duymuşsunuzdur. Klavyeye entegre olan binlerce GIF’i sohbet esnasında paylaşma imkanı sunan uygulamanın masaüstü sürümü de bulunmakta ve hem Windows hem de MAC bilgisayarlarla uyumlu.

Ücretsiz olarak indirebildiğimiz ve reklam içermeyen GIF arama, indirme ve gönderme programı (aslında uygulama da diyebiliriz) PopKey’de GIF’leri hazır kategorilerden seçebildiğimiz gibi arama yoluyla da ulaşabiliyoruz. Bulduğumuz GIF’in bağlantısını kopyalayarak doğrudan paylaşma veya bilgisayarımıza indirip dilediğimiz bir an çıkarıp paylaşma seçeneğimiz var.

Animasyon GIF paylaşmayı sevenlerin bir numaralı uygulaması olacağını düşündüğüm PopKey’de günlük olarak binlerce GIF ekleniyor. Unutmadan, aşağıdaki bağlantıdan PopKey'in iOS uygulamasını indirebilirsiniz: 

YORUMLAR