Publisher Lite (Mac)

Publisher Lite

Publisher Lite
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,696

  • Üretici

    PearlMountain Technology Co., Ltd

Publisher Lite uygulaması sayesinde Mac işletim sistemli bilgisayarlarınızda kolayca basım yayın işleri için grafik tasarımlar gerçekleştirebilirsiniz.

Gazete, dergi formatında sayfalar hazırlamak isteyen Mac kullanıcıları, artık karmaşık ve pahalı basım-yayın uygulamalarına para vermek zorunda değiller. Zira bu işi gerçekleştirebilmek için hazırlanmış Publisher Lite uygulaması sayesinde hiç zorlanmadan basılı formatlara uygun bir şekilde kendi içeriklerinizi tasarlayabilir, basıma hazır hale getirebilirsiniz.

Uygulama ile gazetelerden tutun da kartvizitlere ve broşürlere kadar neredeyse hazırlanamayan hiç bir şey yok. İçerisinde yer alan onlarca farklı profesyonel şablon sayesinde tasarım işlerinizin oldukça kolaylaşacağını söyleyebilirim.

Şablonların yanında, uygulamaya dahil olan resimler, arkaplanlar ve diğer güzelleştirici araçlar sayesinde tasarımlarınızın hepsinin kolayca birbirlerinden farklı olmasını sağlayabilirsiniz. Hem yatay hem de dikey tasarımlara olanak veren uygulama, böylece istediğiniz görünüme kolayca erişilmesine yardımcı oluyor.

Döndürme, kopyalama, kesme, yapıştırma gibi temel işlemlerin hepsine destek veren uygulamada, geri alma seçeneği de bulunuyor. Tabii ki tasarımı yakından ve uzaktan görme, ters döndürme ve diğer tasarım araçları da eksiksiz bir şekilde yerini almış.

Tasarımınız tamamlandıktan sonra popüler tüm resim ve döküman formatlarında paylaşabilir, dilerseniz sosyal ağlar ve resim paylaşma servisleri üzerinden diğerleriyle de paylaşabilirsiniz. Eğer basım işleri için ücretsiz bir tasarım aracı arayışındaysanız kesinlikle göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR