RealTimes

RealTimes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

RealTimes'ı kullanarak Mac cihazlarınızda kolayca video kolajları ve hikaye videoları yaratabiliyorsunuz.

RealTimes programı, Mac kullanıcılarının bilgisayarlarını kullanarak çok çeşitli video düzenleme işlemlerini gerçekleştirmek için kullanabilecekleri ücretsiz bir araç olarak karşımıza çıktı. Geçmişte RealPlayer olarak adlandırılan programın devamı olarak hazırlanmasına rağmen ondan çok daha üstün olan program, sadece video izleme değil, video düzenleme ve video hikaye videoları oluşturma konusunda da oldukça başarılı.

Uygulamanın en dikkat çeken yanı, elinizde bulunan fotoğrafları kullanabilmesi ve bu fotoğraflardan video kolajları hazırlayabilmesi. Böylelikle bütün anılarınızı tek bir video haline getirerek kolaj şeklinde ama hikaye formatında dostlarınızla paylaşabiliyorsunuz. Programın sunduğu bulut depolama ve paylaşma seçenekleri sayesinde arkadaşlarınıza hazırladığınız videoları göndermenin de olabildiğince kolay hale geldiğini belirtmek gerek.

Tabii ki RealTimes’ın tek yapabildiği şey bu değil. Bilgisayarınızdaki fotoğraf albümlerinin ve fotoğrafların yönetimi gibi pek çok konuda size yardımcı olabilen uygulama, video dönüştürme, video kırpma ve CD yazdırma gibi bazı özelliklere de sahip. Her ne kadar ücretsiz olsa da, DVD yazdırma ve bazı premium özellikler için profesyonel sürümünün de satışta olduğunu belirtmek gerekiyor.

Uygulama çalışırken herhangi bir internet bağlantısına ihtiyaç duymuyor ve performans sıkıntısı yahut sistem kaynağı kullanımı gibi dertlere de sahip değil. Ancak internet gerektiren bulut depolama ve yedekleme gibi bazı işlemlerin tamamlanması için internetinizin aktif olması gerektiğini unutmamalısınız.

Eğer yeni bir hikaye videosu hazırlama yahut video kolaj yapma uygulaması arıyorsanız RealTimes’a göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR