Scrolls
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    228

  • Üretici

    Mojang

Scrolls, kart oyunlarının ve masa oyunlarının güzel yönlerini birleştiren bir oyundur

Scrolls, Minecraft oyunuyla ünlü olan Mojang firmasının kendi içerisinde geliştirdiği 2. büyük oyun projesidir.

Bir kart oyunu olan Scrolls'ta hem masaüstü rol yapma oyunlarının hem de kart oyunlarının güzel özellikleri bir araya toplanarak oyunculara sunuluyor. Oyunda fantastik bir dünyaya konuk oluyoruz ve kendi ordumuzu kurarak rakiplerimizle karşılaşıyoruz. Scrolls'ta kendi ordumuzu toplayacağımız kartlar ile oluşturmaktayız. Oyunda yüzlerce kart seçeneği yer almakta. Bunun yanında oldukça ender rastlanan ve özel güçlere sahip olan kartlar da bulunmakta.

Scrolls'taki temel amacımız sahip olduğumuz idol adlı taşları rakiplerimize karşı korumak ve rakiplerimizin idollerini yok etmek. İdollerimizi korumak için ordumuzdan yani oluşturduğumuz kart destelerinden faydalanıyoruz. Eğer rakibimizin 3 idolünü yok edersek veya bizim 3 adet idolümüz yok edilirse maç sonlanıyor ve idolleri yok eden taraf maçı kazanıyor.

Scrolls dilerseniz oyunu tek başınıza yapay zekaya karşı, dilerseniz internet üzerinden diğer oyunculara karşı oynayabileceğiniz bir oyun. Farklı oyun modlarına yer veren Scrolls'ta eğitim bölümü de düşünülmüş ve bu bölümü oynayan oyunculara oyunun temel kurallarını kolayca öğrenme imkanı verilmiş. Rütbe sistemine dayanan oyun modunda seviyemize yakın rakiplerle karşılaşarak rütbemizi artırmaya çalışmaktayız.

YORUMLAR