Shazam 1.0.1 (Mac)
Shazam
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , İsveççe , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    1,482

  • Üretici

    Shazam Entertainment

Shazam Mac uygulamasını yükleyerek ismini merak ettiğiniz şarkıyı anında bulabilirsiniz.

Eğer bir MAC kullanıcısı iseniz ve de sorunsuz bir şekilde çalışan müzik tanıma uygulaması arıyorsanız Shazam’dan daha iyisini bulamayacağınızın garantisini verebilirim. Shazam’ın MAC kullanıcıları için özel olarak hazırladığı uygulama yerli ve yabancı milyonlarca şarkıyı sadece birkaç saniye içerisinde tanıyabiliyor.

Herhangi bir mekanda çalan şarkıyı kısa sürede tanımlayarak sizi şarkı arama derdinden kurtaran popüler müzik uygulaması Shazam’ın MAC sürümü her daim arka planda çalışır vaziyette. Böylelikle bir kafeye gittiğinizde veya film tanıtımları, video kliplerde çalan şarkıyı bulmak için uygulamayı çalıştırmanız gerekmiyor. Shazam cihazınızın mikrofonunu kullanarak müziği tanımlıyor ve o şarkıyı satın almak üzere sizi iTunes, Amazon ve Google Play Mağazası’na otomatik olarak yönlendiriyor. Bunun yanı sıra şarkının sözlerine, video klibine, o şarkının yer aldığı albüme ulaşabiliyorsunuz.

Shazam’ın MAC uygulaması menü çubuğuna yerleşiyor ve tek dokunuşla tanımlanan şarkılara ulaşma kolaylığı sunuyor. Açılır menüde şarkı isimleri, mağaza kısayolu ve ayarlara ulaşım butonu yer alıyor.

Shazam MAC uygulaması etrafınızda çalan her türlü müziği en kısa sürede tanıyabilen tek uygulama. Üstelik ücretsiz!

YORUMLAR