Snagit 2.1 (Mac)

Snagit

2.1
Snagit
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    755

  • Üretici

    TechSmith

Ekran görüntülerini yakalamak ve bu ekran görüntüleri üzerinde her tür düzenleme yaparak paylaşmak için tek ihtiyacınız olan Snagit.

Sadece ekran yakalamak için değil, bu ekran görüntülerini düzenlemek için de yararlanabileceğiniz yazılımların başında gelen Snagit kapsamlı özellikleriyle tatmin edici.Ekranının bir kısmını, tamamını, tüm pencerenin ekran görüntüsünü yakalamak için farklı seçenekler sunan Snagit, ekrandaki flash altyapılı içeriklerden bile resim alabiliyor.

Birçok imaj düzenleme seçeneği arasından yakaladığınız görüntü üzerine uygulamalar yapabilecek, düzenlediğiniz bu görüntüleri daha sonra tekrar kullanmak için organize edebileceksiniz. Program içerisindeki resim editörü başka bir programı açmadan tüm düzenlemeleri yapabileceğiniz kadar gelişmiş.

Snagit ile görüntüler üzerinde dikkat çekmek istediğiniz noktalara belirleyici işaretler koyarak onları daha etkili hale getirebilirsiniz. Biraz eğlenmek istediğinizde ise evcil hayvanınızın resminin üzerine bir konuşma balonu ekleyerek onu konuşturabilir ve anlık bir mesajınıza ek olarak koyabilirsiniz. Kullanımı çok kolay olan bu uygulama ile basit ekran görüntülerini güçlü ve bilgilendirici grafikler haline getirmek en fazla 2-3 adımda mümkün.

Programın Etiketleme (Tag) özelliği ile resimler üzerine hazır etiketler, tarih ve saat ekleyebiliyorsunuz. Arama (Search) özelliği ise resimler arasında belirlediğiniz etiketler, isimler, tarih ve saatler gibi kriterlere göre aramalar yapabilmenize imkan sağlıyor. Efektlerle ise ekran görüntüleri daha ilgi çekici hale getirilebiliyor.

Gelişmiş paylaşma seçenekleri bulunan Snagit ile yakaladığınız görüntüleri Microsoft Office belgelerinden Screencast.com'a kadar farklı pek çok platformda paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR