Songbird 2.2.0.2453 (Mac)
Songbird
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Müzik oynatıcınızın internetteki hızınıza yetişmesini ve senkronizasyon desteğiyle çapraz platformda çalışmasını istemez misiniz?

Tam kapsamlı bir müzik yöneticisi olan Songbird ile çapraz platformda müzik dinleyin, düzenleyin ve farklı cihazlar için senkronize edin. Müzik arşiviniz için bir tarayıcı gibi çalışan program bu sayede internet üzerinden yaptığınız indirme dahil her türlü işlemi tek bir elden yürütmenizi sağlar. Eklenti desteği sayesinde kişiselleştirilebilen Songbird, tasarım ve işlevsel özellikleriyle kullanıcılar memnun edebilecek potansiyele sahip.

Eklenti ekleyebilme özelliği sayesinde de birçok gelişmiş özelliğe kişisel tercihleriniz sayesinde kavuşabilirsiniz. Eklenti listesini görmek için buraya tıklayın.

Program pek çok mobil telefonla ve MP3 çalarla entegre olarak müzik listelerinizi senkronize eder.

Yeni özellikler ve geliştirmeler de getirilen Songbird ile MP3, FLAC, Vorbis gibi formatları tüm platformlarda kolayca açabiliyorsunuz. Ayrıca Windows'ta WMA ve AAC desteği de vardır. Birçok kısayol tuşu eklenen Songbird ile istediğiniz her türlü işlemi kısayol tuşları ile klavyeniz üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Programla akıllı bir playlist oluşturarak en sevdiğiniz şarkıcıların bilgilerine, fotoğraflarına, tur tarihlerine erişebilirsiniz. Songbird pek çok online müzik servisiyle entegre olarak tek bir alandan yönetim sağlar.

YORUMLAR