Spotify 1.1.48.625 (Mac)
Spotify
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    7,323

  • Üretici

    Spotify

Spotify, istediğiniz müzikleri online olarak dinleyerek aralarından seçtiklerinizi yada hepsini arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz güzel bir müzik dinleme servisidir.

Spotify, kullanıcılara Mac üzerinden müzik dinlemek için yepyeni bir yol sunan oldukça gelişmiş ve etkileyici bir uygulamadır.

Programı kullanmak için yapmanız gereken tek şey indirip kurmak. Spotify kullanırken dinlemek istediğiniz şarkıları her zaman kolayca ulaşabilirsiniz. Herhangi bir kısıtlama bulunmayan müzik servisinde dilediğiniz parçayyı kolayca dinlemek mümkün. Daha önce Türkiye desteği bulunmayan popüler müzik dinleme servisinin artık Türkiye desteği de bulunuyor.

Dinlemek istediğiniz şarkıları indirmek için beklemeden, bilgisayarınızı hafızasını doldurup taşıran ve düzensiz duran müzik dosyalarından Spotify ile kurtularak, saniyeler içerisinde istediğiniz şarkıyı bularak dinlemeye başlayabiliyorsunuz.

Spotify'nin en güzel yanlarından biri ise kolay ve hızlıca beğendiğiniz şarkıları hatta listeleri tanıdıklarınız, aile bireyleriniz ve iş arkadaşlarınız ile paylaşmanıza olanak tanıması.

Dünyanın en popüler müzik dinleme portallarından biri olan Spotify'i hemen ücretsiz olarak indirerek Mac'leriniz de doyasıya bir müzik keyfi yaşayabilirsiniz.

YORUMLAR