StarStaX 0.60 (Mac)

StarStaX

StarStaX
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    761

  • Üretici

    Markus Enzweiler

Yıldız ve ay fotoğraflarınızı çekerken hareketleri de tek bir resimde birleştirmek için bu programı kullanabilirsiniz.

Özellikle gökyüzü ve yıldız fotoğrafçılığı ile ilgilenenlerin yıldızları, ayı ve güneşi hareket halinde gösterebilen fotoğraflar çekmeyi sevdikleri kesin. Konumu değişen ve uzayan yıldızlar ile diğer gök cisimlerini oluşturabilmek için ya çok uzun pozlamalar kullanmalısınız ya da farklı vakitlerde çektiğiniz fotoğrafları bilgisayar desteği ile bir araya getirmelisiniz.

StarStaX programı ikinci seçeneğiniz olan bilgisayar gücünü ortaya koyan bir uygulama ve Mac bilgisayarlar için hazırlanmış. Programın kolay kullanılır olan arayüzü vasıtasıyla elinizdeki birden fazla gökyüzü fotoğrafını bir araya tek bir resime doldurabilir, aralarda kalan boşlukları programa doldurtarak istediğiniz sonucu elde etmeye çalışabilirsiniz. Bu konuda en yetkin ve basit programlardan birisi olan StarStaX'ın amatörler için en iyi araçlardan birisi olduğuna inanıyorum.

Sürükle bırak desteği, yaygın kullanıcı kitlesi ve fotoğraflarınızı birleştirirken pek çok faydalı aracı hizmetinize sunan programı ücretsiz olarak kullanabilir ve en güzel gökyüzü fotoğraflarını oluşturabilirsiniz.

YORUMLAR