Sunrise Calendar

Sunrise Calendar
ÜCRETSİZ
0  
1  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    301

  • Üretici

    Sunrise Atelier, Inc.

Sunrise Calendar uygulaması ile Mac işletim sisteminizde cross-platform bir takvim uygulamasına erişebilirsiniz.

Her ne kadar Mac işletim sistemi kendi takvim uygulamasına sahip olsa da bu takvim uygulamasının tüm kullanıcılar için yeterli olmadığı ortada. Bilhassa pek çok farklı platformda aktif olan bir takvim uygulaması kullanmak istiyorsanız diğer uygulamalara göz atmanız gerekiyor ve bu uygulamalardan bir tanesi de Sunrise Calendar uygulaması.

Sunrise Calendar hem Mac işletim sisteminde hem de iOS, Android, Web gibi diğer platformlarda yer alan kaliteli ve ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir takvim uygulaması olarak karşımıza çıktı ve sahip olduğu senkronizasyon özelliğini kaliteli arayüzü ve işlevselliği ile bir araya getirince en tercih edilir takvim ve ajanda uygulamalarından birisi haline geldiğini söylemek mümkün.

Uygulama Google Takvim'in sistemi üzerinden çalıştığı için bir yandan Google Takvim uygulamalarını da kullanmaya devam edebilir, böylece iş arkadaşlarınızla aynı platform üzerinde bulunabilirsiniz.

Uygulamayı kullanırken her güne işlerinizi, toplantılarınızı veya diğer istediklerinizi atamak mümkün hale geliyor ve birden fazla Google hesabını da kolayca bağlayabilirsiniz. Mobil işletim sistemlerinde bulunan Sunrise Calendar biraz daha gelişmiş olsa da Mac sürümünün de pek çok kullanıcının ihtiyaçlarını karşılayacağını söyleyebilirim.

Sade arayüzü ve ücretsiz kullanım olanağı nedeniyle Sunrise Calendar'a göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR