Tether

Tether
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tether sayesinde iPhone ve Mac bilgisayarımız arasında özel bir güvenlik ağı kurabiliyoruz.

Tether, Mac işletim sistemine sahip bilgisayarlarımız üzerinde kullanabileceğimiz, faydalı ve işlevsel bir şifreleme yazılımı olarak öne çıkıyor. Tether'ın mobil versiyonu hem iPhone hem de iPad cihazlar üzerinde kullanılabiliyor fakat genel işleyişini düşündüğümüzde iPhone'lar üzerinde kullanılmaya daha uygun olduğunu söyleyebiliriz.

Tether özellikle kalabalık ofis ve çalışma ortamlarından çok işe yarıyor. Bilgisayarımızın başından her kalktığımızda potansiyel bir güvenlik açığı meydana geliyor. Tether ise biz ne zaman bilgisayarımızın başından kalkarsak tam o anda kilitleme işlemini gerçekleştiriyor ve biz dönene kadar da bilgisayarı açmıyor. Elbette bu işlem sırasında iPhone'unumuzun yanımızda bulunması gerek.

Uygulamanın en iyi yanı ise aktif olduğu süre boyunca bataryamız üzerinde bir etkide bulunmaması. Pil tüketmemek için BLE (Bluetooth Low Energy) teknolojisinden faydalanıyor.

Son derece sorunsuz ve işlevsel bir kullanım deneyimi sunan Tether, güvenliğine önem veren kullanıcıların kullanabilecekleri en iyi güvenlik yazılımlarından bir tanesi.

YORUMLAR