Todoist 3.1 (Mac)
Todoist
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    113

  • Üretici

    Doist

Todoist, Mac üzerinde kullanabileceğiniz görev yönetim ve yapılacak işler listesi oluşturma programıdır.

Todoist, Mac kullanıcılarının kolayca kişisel görev yönetimlerini takip edebilecekleri ve yapılacak işler listelerini hazırlayabilecekleri başarılı bir yazılımdır. Çapraz platforma desteği sayesinde cep telefonu, web, dizüstü bilgisayarlar gibi tüm cihazlar üzerinden ulaşılabilen uygulama daha planlı programlı ve verimli bir şekilde çalışmanıza olanak sağlayacaktır.

Tüm cihazlarınız arasında çevrimiçi olarak sürekli senkronize olan verileriniz sayesinde hem telefon, hem web, hem de bilgisayarlarınız üzerinden aynı verilere ulaşabilir ve istediğiniz tüm düzenlemeleri hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Çevrimdışı olarak da kullanabileceğiniz yazılım, çevrimiçi olduğu zamanlarda senkronizasyon işlemlerini tekrar yerine getirmektedir.

Tüm yapmanız gereken işleri not alabileceğiniz ve böylece kişisel görev yönetiminizi sorunsuz bir şekilde yerine getirebileceğiniz bir yazılım olan Todoist, aynı zamanda yerine getirmeniz gereken tüm görevleri sizlere hatırlatır ve unutmanızı önler.

Kendi kullanıcı hesabınız ile bağlantılı olarak bulut sunucular üzerinde saklanan tüm verileriniz güven altındadır ve sizden başka hiçkimse verilerinize ulaşarak, size özel olan bilgileri sızdıramaz.

Kendinize farklı proje başlıkları altında sınırsız sayıda görev veya yapılacak iş atayabileceğiniz bu pratik ve kullanışlı yazılım sayesinde hayatınızın kolaylaştığını hissedeceksiniz.

Kişisel görev yönetimi konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Çok düşünmeden Mac'iniz üzerinde Todoist kurarak, kendi iş yönetimizi kolayca kendiniz yapmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR