Torch Browser 25.0.0.4626 (Mac)

Torch Browser

Torch Browser
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,640

  • Üretici

    Torch Media Inc

Torch Browser, entegre video indirme, torrent indirme ve müzik indirme gibi özelliklere sahip gelişmiş web tarayıcısıdır.

Torch Browser, internet üzerinde gezdiğiniz web sayfalarında oynatılan videoları veya çalınan müzikleri anlık olarak bilgisayarınıza indirmenize olanak tanıyan ve içerisinde torrent dosyalarını indirebilmeniz için entegre bir torrent indiricisi barındıran gelişmiş bir web tarayıcısıdır.

Dünyanın en popüler internet tarayıcılarından biri olan Google Chrome'un da kullanmakta olduğu Chromium altyapısını kullanan Torch Browser, sade, şık ve kullanışlı bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.

Gezdiğiniz web sayfalarını beğenmeniz durumunda, tarayıcınızın sağ üst bölümünde bulunan share (paylaş) butonu sayesinde, web sitelerini Facebook veya Twitter gibi sosyal medya siteleri aracılığıyla arkaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Favori web sayfalarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde kaydederek saklayabileceğiniz Torch Browser ile istediğiniz her zaman favori sitelerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

Tarayıcıya yeni eklenen özelliklerden biri olan müzik uygulaması sayesinde, dünya üzerinde popüler olan tüm sanatçılara ve popüler şarkılarına sadece bir kaç tıkla ulaşabilirsiniz. Eğer müzik dinlemeyi seviyorsanız Torch Browser'ın kendi içerisinde barındırdığı müzik servisine bayılacağınıza eminim.

Şu an kullanmakta olduğunuz tarayıcınızdan memnun olsanız dahi gelişmiş özelliklere ve Chromium altyapısını kullanmakta olan Torch Browser'ı mutlaka denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR