TouchCopy 12.80 (Mac)

TouchCopy

TouchCopy
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TouchCopy, Mac için iPhone, iPad ve iPod cihazlarındaki içerikleri iTunes’a taşıma ve yedekleme programıdır.

TouchCopy, Mac için iPhone, iPad ve iPod cihazlarındaki içerikleri iTunes’a taşıma ve yedekleme programıdır.

Bu program sayesinde iPhone, iPad ve iPod cihazlarınızda bulunan içeriklerin tümünü Mac bilgisayarınıza taşımanız mümkün. TouchCopy programı iPhone, iPad ve iPod cihazlarının tüm modelleriyle, iOS 6 ve iPhone 5 ile uyumludur.

Bu yazılımla müzik ve videoları, fotoğrafları, uygulamaları ve oyunları, bağlantılarınızı, telefon defterinizi, mesajları, takviminizi, kitapları ve dosya yöneticisini Mac bilgisayarınıza transfer edebilirsiniz.

TouchCopy, iTunes içeriklerini yedeklemek isteyen ve herhangi bir veri kaybı yaşamak istemeyen herkesin mutlaka edinmesi gereken bir araçtır. Eğer iTunes içeriklerinizi kaybettiyseniz ve müzik, fotoğraf, uygulama, video içerikleriniz hala iPhone, iPad ya da iPod cihazlarınızdan birinde ise TouchCopy, tüm bunları ve daha fazlasını cihazınızdan iTunes kütüphanenize kopyalayabilir. TouchCopy, bu işlem sırasında çalışırken, iTunes yazılımının, cihazınızı yeniden senkronize etmesini de engeller. TouchCopy, sadece birkaç tıklama sonucunda iTunes içeriğinizi size geri verir ve sadece müzik içeriklerinizi değil cihazınızda mevcut her şeyi iTunes’a aktarır. iTunes içeriğiniz geri gelir.

YORUMLAR