Tumblr

Tumblr
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,072

  • Üretici

    Tumblr

Mac için çıkan yeni Tumblr uygulaması OS X Yosemite ile gelen yeni fonksiyonlardan yararlanan pratik ve kullanışlı bir uygulama.

Sosyal Medyanın sunmuş olduğu farklı hizmetlerin arasında yer alan Tumblr, blog ile micro blog arasında kalan özgün tarzıyla birçok kullanıcının benimsediği yeni bir sosyal paylaşım ağı oluşturmayı başardı. Mobil platformlar için çıkan uygulamalar, yoldayken bile takip etmenizi kolaylaştıran fonksiyonları elinizin altında sunarken masaüstünde bir web hizmeti olarak kalan Tumblr, mobil cihazlardan ilham aldıklarını masaüstüne aktarıyor. Mac için çıkan bu uygulama sayesinde artık masaüstü kullanıcısı olsanız da tarayıcınızı kullanmak zorunda kalmadan Tumblr hesabınıza erişip diledğiniz iletileri paylaşabileceksiniz.

Ekranı tamamen kaplama özelliğiyle gereksiz diğer ayrıntılardan arınmanızı sağlayan uygulama ülkemizde nam salmış Tumblr kızı denilen kitlenin de oldukça dikkatini çekecek gibi görünüyor. Mac OS X 10.10 ve üstü için tasarlanmış olan bu uygulama Yosemite sürümü için optimize edilmiş entegrasyonlara sahip. Mac kullanırken dolaştığınız dosyalarınızı kolayca seçip paylaşmanız mümkün. Bunun haricinde devrimsel diyebileceğimiz bir yenilik getirmeyen uygulama bize OS X Yosemite ile gerçekleştireceğimiz kontroller konusunda bir başlangıç fikri veriyor.

ARTILAR

OS X Yosemite ile gelen yeni fonksiyonlar

Tarayıcısız kullanım

EKSİLER

Sadece Mac OS X 10.10 ve üstü için

YORUMLAR