Twitch
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    172

  • Üretici

    Twitch Interactive, Inc.

Twitch Masaüstü Uygulaması sesli, görüntülü sohbet, anlık mesajlaşma desteği sunuyor

Twitch, oyunculara hem secdikleri Twitch yayınlarını kolayca takip edebilme, hem de arkadaşlarıyla iletişim kurarak sesli sohbet, görüntülü sohbet ve anlık mesajlaşma yapabilme imkanı veren resmi Twitch Masaüstü Uygulaması.

Mac işletim sistemini kullanan bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir yazılım olan Twitch Masaüstü Uygulaması eğer Twitch'i internet tarayıcınız yerine kendi arayüzü üzerinde kullanmak isterseniz hoşunuza gidecektir. Twitch Masaüstü Uygulaması, Twitch'in internet sitesinde yapabildiğiniz bütün işleri yapmanıza izin veriyor.

Twitch Masaüstü Uygulaması aracılığıyla sevdiğiniz Twitch yayınlarını izleyebiliyor, yorum yapabiliyor, kanallara üye olabiliyorsunuz. Bunun yanında Bits ve Cheering ile yayıncılara destek olabilmektesiniz.

Twitch'i bir oyun içi iletişim aracı olarak kullanabilirsiniz. Program sesli sohbeti destekliyor. Bunun yanısıra arkadaş listenizdeki kişilerle yazışabilir, video konferans yapabilirsiniz.

Twitch Masaüstü Uygulaması içinde oynadığınız oyunlar için geliştirilmiş eklentileri arayabilir, indirip yükleyebilirsiniz.

YORUMLAR