VeePN 1.0.0 (Mac)
VeePN
DENEME SÜRÜMÜ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    90

  • Üretici

    VeePN

Dünyanın 1 numaralı en güvenilir VPN programı

VeePN, dünyanın en güvenilir, en hızlı sunucularından bağlantı sunan VPN servisi. macOS sistemli Mac bilgisayarınıza ücretsiz indirip 7 gün boyunca tüm özelliklerini deneyebileceğiniz VPN programı, modeminiz dahil 10’a kadar mobil ve masaüstü cihazı eş zamanlı koruma altına alabiliyor. 48 lokasyonda 2500’ün üzerinde VPN sunucusuna sahip olan VeePN, sınırsız trafik ve bant genişliği, banka ve askeri düzeyede 256-bit şifreleme, kayıt tutmama gibi güzel özelliklerle geliyor.

Ülkemizde aniden engellenen sosyal ağların yanı sıra Wikipedia (Vikipedi) gibi faydalı ancak engellenmiş sitelere giriş yapabilmek, yurt dışı servisleri kullanabilmek, YouTube gibi platformlarda hız sınırlamasını aşabilmek, herkese açık WiFi ağlarında güvenliği sağlayabilmek için gerekli olan VPN programları arasından güvenilir, hızlı ve kolay kullanımlı olmasının yanında çapraz platform desteğiyle tüm cihazlarda eş zamanlı çalışmasıyla dikkat çekiyor VeePN. Mac bilgisayarınız, iOS cihazlarınız, hatta Apple TV’nizde kullanabileceğiniz by VPN programıyla sınırlamalar ortadan kalkıyor.

Dilediğiniz web sitesine giriş yapmanızı sağlarken kişisel bilgilerinizi/verilerinizi hackerlar ve snooperlar gibi kötü niyetli kişilerden koruyarak çevrimiçi güvenlik ve gizliliğinizi de sağlayan VeePN, Kill Switch, DNS Sızıntı Koruması gibi ekstra güvenlik seçenekleri de sunuyor.

YORUMLAR