VirusTotal Uploader 1.0 (Mac)

VirusTotal Uploader

1.0
VirusTotal Uploader
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

VirusTotal Uploader for OS X, dosya ve klasörlerinizi olası güvenlik riskine karşı hızlıca tarayabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

VirusTotal Mac OSX Uploader, Mac bilgisayarınızdaki dosya ve klasörleri hızlıca taratabileceğiniz ücretsiz ve ufak boyutlu bir güvenlik programıdır. Seçtiğiniz dosyayı yaklaşık 50 antivirüs programı ile tarayarak güvenli olup olmadığı hususunda ayrıntılı rapor sunan uygulamanın kullanımı da oldukça basittir.

Kullanıcıların dosya ve klasörlerini çevrimiçi ortamda denetleyen ve güvenlilik raporu sunan popüler tarama sitesi VirusTotal’in Mac sistemler için geliştirdiği yükleyici sayesinde dilediğiniz dosya ve klasörü web tarayıcınızı açmadan, hızlı ve kolay bir şekilde taratabilir, popüler güvenlik programları tarafından taranan dosyanız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

MAC OS X 10.7 ve üzeri sistemlerle uyumlu olan program her düzeyde kullanıcının rahatlıkla kullanabileceği oldukça basit tasarlanmış bir arayüz ile geliyor. Program ile dosya ve klasörlerinizi 3 farklı şekilde taratabiliyorsunuz. İster dosyaları uygulamaya sürükleyip bırakın, ister File menüsünden taratacağınız dosyayı seçin, isterseniz de dosyaya sağ tıklayarak tarama işlemini başlatabilirsiniz.

YORUMLAR