Winamp 0.8.1.13 (Mac)
Winamp
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    18,311

  • Üretici

    Nullsoft

Winamp for Mac ile müzik oynatma ve çalma listelerini yönetmenin yanında iTunes'dan Android cihazlarlarınıza müzik aktarabileceksiniz.

Winamp'ın Mac bilgisayarlar için hazırlanan sürümü Winamp for Mac ile müzik dinlemenin yanında arşiv yönetimi  ve cihazlar arası senkronizasyon kolaylaşıyor.

Winamp tecrübesini mac bilgisayarlara aktarırken mobil cihazlarla entegrasyona önem vermiş. Programla tek tıkla iTunes ve Mac masaüstünden müzik arşivini ve çalma listelerini senkronlayabiliyorsunuz. Dilerseniz iTunes'taki müzik klasörünü izlemeye alarak Winamp'ın otomatik senkronlamasını da sağlayabilirsiniz. Böylece yeni indirdiğiniz müziklere hem masaüstünden hem de mobil cihazlardan ulaşabilirsiniz.

Eğer mobil cihazınız Android temelliyse Winamp for Mac hem kablosuz hem de kablolu senkronizasyon imkanı sunuyor.Şık ve basit bir masaüstü müzik oynatıcısının yanında tüm müzik klasörlerini arşivlemek için yararlanabileceğiniz bir yönetici ise programın standart özellikleri arasında. Winamp tecrübesini Mac bilgisayarlarına taşımak isteyenler ücretsiz olarak kullanıma sunulan programı hemen kullanmaya başlayabilirler.

Not: Yıllardır kullanıcılara hizmet veren Winamp 20 Aralık 2013 tarihinden itibaren hizmet vermeyi durduracaktır. Bu tarihten sonra Winamp'ı kullanmaya devam etmek isterseniz sunucularımızda depoladığımız Winamp kurulum dosyalarını kullanabilirsiniz.

YORUMLAR