ZEDGE ToneSync 1.0.3 (Mac)

ZEDGE ToneSync

ZEDGE ToneSync
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,897

  • Üretici

    Zedge

ZEDGE ToneSync, iPhone'larınız için kolay ve hızlıca yeni zil sesleri oluşturmanızı sağlayan yararlı bir program.

ZEDGE ToneSync, hem Mac hem de iPhone sahibi olup, iPhone'ları için özel zil sesleri oluşturmak isteyen kullanıcılar için geliştirilen resmi bir Zedge uygulaması. Popüler zil sesi ve duvar kağıdı uygulaması olan Zedge'i iPhone'unuz üzerinde kullanıyorsanız, Zedge ToneSync programını Mac'inize indirip kullanabiliyorsunuz.

Programı ücretsiz olarak indirip kurulumunu tamamladıktan sonra basit bir şekilde kullanabilmeniz mümkün. Ayrıca programın ayarlarını sadece bir defa yapmanız yetiyor. Daha sonra bu ayarlar ile kullanmaya devam edebiliyorsunuz. iTunes uyumlu olan Zedge ToneSync'ı kullanabilmeniz için iPhone'unuzda Zedge uygulama yüklü olması gerekiyor. Eğer yüklü ise Zedge ToneSync'ı Mac'inize indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Zil sesi oluşturma işlemini kolayca yapmanızı sağlayan program sayesinde kendinize özel yeni zil sesleri hazırlamak mümkün. Böylece iPhone cihazınız diğer arkadaşlarınızınkinden çok daha farklı çalabilir.

Windows ve Mac versiyonları bulunan Zedge ToneSync'ın Mac versiyonunu hemen ücretsiz olarak indirip deneyebilirsiniz. Ayrıca iPhone için Zedge uygulamasını indirmek istiyorsanız uygulama yazısının üstüne tıklamanız yeterli.

YORUMLAR